אודות החברה

מפתחי האתר STARDATE  הינם בוגרי אתרי הכרויות בעצמם. הם חוו על בשרם ותשוקתם ,את היופי שבאתרים אלו ואת  החסרונות העצומים שבהם. STARDATE  נבנה מתוך מחשבה אחת עיקרית , שאנשים יכירו את האנשים שמתאמים להם. לכן האלגוריתם של האתר פותח במשך שישה חודשים. בבנייתו השתתפו פסיכולוגים, שהתמחותם הוא זוגיות.  כך  שהזיקה הפנימית בין האנשים תהיה בצורה הכי מדויקת שניתן. המרחב האינטרנטי מלא באתרי הכרויות , שמציעים נפלאות בתחום, אך אף אחד מהם לא פותח בסביבה כל כך מבינה , כל כך מדויקת . האתר מתעד לספק שירותים שהם מעבר לדברים הרשתיים. כגון מפגשי ספידדייט , שיעשו בהדר רב , בעדינות , בחיוך. האתר שייך לקבוצת XONLINE.  . חשוב לציין שהסינון הוא אמיתי. ואם מישהו לא יתקבל זה לא בגלל איכותו של האדם , אלה מסיבות של התאמה לתוכנו ואפיו של האתר.  

היתרונות של STARDATE

היתרונות הבולטים שלנו שאנו למעשה עוטפים את הנרשם בכל הכיוונים. אנו לא מסתפקים ברכישת המנוי אלה מארגנים מפגשי ספיד דייט, רכיבה לילית לאוהבים(חוות אנדלוס) כולל ארוחת ערב, סדנת “מבשלים יחסים” שמועברים על ידי המנטורית –טליה אבר- עם כל הנ”ל ישנם כבר סיכומים עימם.

אף אתר לא עושה דברים דומים. כמו כן יש לנו פסיכולוגית מומחית בנושא זוגיות שמלווה את אלו החפצים בכך –נירית שגיא- ומלווה את האתר בכלל.

סגירת תפריט
×